HDMI 2.0 4K @60Hz 1 kanal Fiber Optik Mesafe Uzatıcı 

Bu benzersiz fiber optik görüntü aktarıcı seti, HDMI 2.0 ( HDMI v2.0 ) çıkış portu bulunan bilgisayar, notebook, videowall, kontrol pc ve donanımları, dijital signage gibi dijital kaynaklardan UHDTV,  UHD projektör, UHD LED ve LCD, Videowall için  (3840x2160 veya 4096x2160 @ 60Hz) çözünürlüğünde sinyallerin bozulmasına gerek kalmadan DisplayPort standardına dayalı olarak video kaynağından 200 metre (656ft) kadar uzak mesafeya taşımasına izin verir. 

Özelikleri

▪ High Speed and long distance transmission by optical system
▪ Compatible with HDMI standard V2.0a
▪ Supports 50-micron OM3 or OM4 Fiber with an SC Connector
▪ Main-link video signal / DDC data and Hot Plug Detection signal is transmitted by-
1 channel multimode optical fiber
▪ External power supply use(TX, RX)
▪ SCDC(Status and Control Data Channel) compliant
▪ HDCP 2.2 compliant
▪ EMC & Safety : CE, FCC
※ Does not support CEC and HEAC.

Teknik Özellikleri 

▪ Input and Output Signal : HDMI 2.0 Standard
▪ Video Bandwidth : 18Gbps
• Dimension : 81.2W x 21.1D x 47.5H (mm)
▪ Optical Connector : SC Connector
▪ Electrical Connector : HDMI type A Connector (Female)
▪ Applied Fiber : OM3 or OM4 Multi-mode glass-fiber.
▪ Maximum Supporting Resolution : UHD(3840x2160 / 4096x2160@60Hz)
▪ Transmission distance : 200 meter (656 ft)
▪ External Power : 5V / 2A (1.35ø DC JACK) 
• Power Consumption (transmitter) : 3.05W (Typ)
• Power Consumption (receiver) : 2.85W (Typ)
▪ Operating Temperature Range : 0°C ~ 50°C
▪ Storage Temperature Range : -20°C ~ 70°C

Paket İçeriği 

• Transmitter, Receiver
• Power Adapter 2ea
• 1.0M HDMI cable 2ea
• User’s manual 



Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

HDMI 2.0 Fiber Optik 1Ch Mesafe Uzatıcı 200 metre

  • Markalar Ophit
  • Ürün Kodu: FTHS
  • Stok Durumu: Stokta var
  • $2.242,00
  • $2.006,00

  • Vergiler Hariç: $1.700,00

Benzer Ürünler

Displayport 1.2 Fiber Optik 1Ch Mesafe Uzatıcı 200 metre

Displayport 1.2 Fiber Optik 1Ch Mesafe Uzatıcı 200 metre

Display Port 1.2 4K @60Hz 1 kanal Fiber Optik Mesafe UzatıcıBu benzersiz fiber optik görüntü aktarıc..

$2.006,00 $2.242,00 Vergiler Hariç: $1.700,00

WX-HDOP-41

WX-HDOP-41

4K 30 Hz 4:2:0 HDMI 1.4 HDCP 1.4 Fiber Optik Uzatıcı  400 metre SM veya 300 metre MM fiber..

$647,82 Vergiler Hariç: $549,00

WX-UHDOP-444

WX-UHDOP-444

4K 60 Hz 4:4:4 HDMI 2.0 HDCP 2.2 Fiber Optik Uzatıcı 300 metre SM Fiber Optik kabloyla w/ ..

$1.768,82 Vergiler Hariç: $1.499,00

WX-HDOP-42

WX-HDOP-42

4K 30 Hz 4:2:0 HDMI 1.4 HDCP 1.4 2 kanal Fiber Optik Uzatıcı 300 metre MM fiber optik kabloylaW..

$352,82 Vergiler Hariç: $299,00

HDMI 2.0 Hibrit Fiber Optik Kablo 4K 60Hz 18Gbps - 15 Metre

HDMI 2.0 Hibrit Fiber Optik Kablo 4K 60Hz 18Gbps - 15 Metre

Yüksek Kaliteli HDMI 2.0 AOC Fiberoptik Hibrit Kablo 4K @60Hz, 18Gbps  - 15Metre Hafif, es..

$147,50 Vergiler Hariç: $125,00

HDMI 2.0 Hibrit Fiber Optik Kablo 4K 60Hz 18Gbps - 100 Metre

HDMI 2.0 Hibrit Fiber Optik Kablo 4K 60Hz 18Gbps - 100 Metre

Yüksek Kaliteli HDMI 2.0 AOC Fiberoptik Hibrit Kablo 4K @60Hz, 18Gbps  - 100Metre Hafif, e..

$365,80 Vergiler Hariç: $310,00

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 10 Metre

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 10 Metre

HDMI 2.0 4K @ 60Hz Aktif Fiber Optik Kablo 10 MetreBu benzersiz fiber optik görüntü aktarıcı seti, H..

$637,20 Vergiler Hariç: $540,00

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 20 Metre

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 20 Metre

HDMI 2.0 4K @ 60Hz Aktif Fiber Optik Kablo 20 MetreBu benzersiz fiber optik görüntü aktarıcı seti, H..

$826,00 Vergiler Hariç: $700,00

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 30 Metre

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 30 Metre

HDMI 2.0 4K @ 60Hz Aktif Fiber Optik Kablo 30 MetreBu benzersiz fiber optik görüntü aktarıcı seti, H..

$1.038,40 Vergiler Hariç: $880,00

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 40 Metre

HDMI 2.0 Aktif Fiber Optik Kablo 40 Metre

HDMI 2.0 4K @ 60Hz Aktif Fiber Optik Kablo 40 MetreBu benzersiz fiber optik görüntü aktarıcı seti, H..

$1.298,00 Vergiler Hariç: $1.100,00

HDMI Fiber Optik Kablo 70 Metre

HDMI Fiber Optik Kablo 70 Metre

HDMI Fiber Optik Kablo Bakır-Fiber Hibrit 70 MetreBu benzersiz hibrit fiber optik kablo bilgisa..

$1.770,00 Vergiler Hariç: $1.500,00

Etiketler: HDMI 2.0 Fiber Optik Mesafe Uzatıcı, HDMI v2.0 Optic extender 1 ch 200 metre, 200 meter, SC, Fiber